Jmenuji se Svatava, jsem manželka a maminka dvou (jak jinak než úžasných) dětí a od roku 2016 vyrábím pro vás a novopečené rodiče ve vašem okolí, plenkové dorty. A tohle mě fakt baví.

 

Jak jsem se k výrobě plenkových dortů dostala?

Moje kamarádky mi jedna podruhé postupně začaly těhotnět a já si lámala hlavu nad tím, čím praktickým a krásným je obdarovat, až jsem na youtube narazila na videa How to make a diapercake (jak vyrobit plenkový dort). Tehdy ještě česká konkurence nebyla taková jako dnes a těch videí v češtině a i celkově bylo opravdu málo. Nicméně jsem se pustila do výroby a radost obdarovaných byla veliká a mě napadlo, proč to nezkusit dělat více na profi úrovni. Tak jsem v roce 2016 začala, našla si svůj osobitý styl a na eshopu můžete vidět výsledek.

Co mě na tom baví?

Je to prosté.. Při tvorbě plenkových dortů absolutně přepínám do přítomného okamžiku a je jen tady a teď a můj prostor pro kreativitu. Neskutečně mi to čistí hlavu :). Tvoření plenkových dortů nevnímám jako práci a to je skvělé, nemyslíte? 🙂

Přelomový rok 2021

V letošním roce jsme trochu více zapracovali na rozvoji značky a posunuli se za hranice ČR do sousedního Slovenska, kde moje dorty najdete na webových stránkách www.babytorty.sk. Tyhle drobné krůčky mi dělají velikou radost a v příštím roce bych se ráda posunula ještě dál.

Jací jsou moji zákazníci?

Své zákazníky bych rozdělila do tří kategorií. První kategorie jsou ti, kteří objednají plenkový dort na eshopu. Ti mě vždy potěší, jelikož je jasné, že se jim takto zpracovaný plenkový dort líbí a to je pro mě oceněním. Druhá skupina zákazníků má svojí vlastní představu, kterou mi svěří a já jí ztvárním. Tito zákazníci (ačkoli to asi netuší! :)) mě neskutečně posouvají dál. Mají své představy, které by mě třeba ani nenapadly a pak vznikají nová díla, která osloví mojí první kategorii zákazníků na eshopu. A ta třetí skupina mých zákazníků nechá celou tvorbu na mě. Upřesní jen pohlaví nebo dominantní barvy a zbytek nechají na mé fantazii a kreativitě a já se pak těším, co z toho „vyleze“ a co na to zákazník řekne :).

No a co skutečně na moji tvorbu zákazníci říkají? Malý vzorek zde:

Paní Veronika napsala:

Chtěla bych paní moc poděkovat za rychlé jednání i zaslání balíčku. Paní je velice šikovná, vstřícná a příjemná. Dort je nádherný, ještě hezčí než na fotce a myslím si, že se bude určitě líbit.
Vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Paní Romča napsala:

Dort, který jsem si objednala byl naprosto perfektní. Je vidět, že se dortiky vyrábí s láskou.. Komunikace s paní byla skvělá, odpovídá téměř okamžitě a na všem se dá domluvit, se vším vyjde vstříc. Je velmi ochotná. Výroba trvala časově, tak jak jsem potřebovala. Vybrala jsem si osobní předání, vše proběhlo v pořádku. URČITĚ DOPORUČUJU, nebudete litovat. Já byla nadšená, fakt krása. A těm, co jsme dort dávali, tak se jim také moc libil. 

Paní Liběna napsala:

Děkuji za ochotu, vstřícnost, perfektní komunikaci a opravdu krásný dort, který udělal radost. Děkuji a doporučuji.

paní Jiřina napsala:

Perfektní komunikace, rychlé dodání a naprosto úžasné dorty, všem jenom doporučuji. Je to originální dárek 

pan Petr napsal:

Krásnej, roztomilej dort s extrarychlou přípravou a doručením. Velká vstřícnost a ochota. 

Další hodnocení zákazníků najdete i tady:

Heureka – ověřeno zákazníky

Facebook – hodnocení

Kontaktujte mě na info@babydorty.cz nebo na tel.: 420 702 824 586